
Водонагрівач Ariston ANDRIS LUX 6 UR EU
5 400 ₴
- В наявності
- Код: ANDRIS LUX 6 UR EU
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водонагрівач серії Andris на 6 л з установкою над мийкою. Водонагрівач не тільки економить місце у вашому будинку, але і дає більше свободи вибору місця для установки обігрівача. Водонагрівач накопичувальний. Спосіб нагріву - електричний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Вага | 5.1 кг |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 315 х 315 х 250 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегріву | є |
| Колір | Білий |
| Матеріал бака | Сталева |
| Обсяг | 6 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 1500 Вт Вт |
| Підведення труб | верхнє |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴





