
Проєктор Epson EB-685Wi (V11H741040)
99 205 ₴
- В наявності
- Код: V11H741040
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки проєктору Epson EB-685Wi, з вдосконаленими інтерактивними стилусами, дозволом HD-Ready і масштабованим екраном до 100 дюймів, освітній процес стає цікавим і захоплюючим.
Проєктор відкриває широкі можливості для інтерактивного навчання завдяки підтримці двох стилусів. Epson EB-685wi з яскравістю 3500 лм і дозволом WXGA забезпечить велике зображення з малої відстані без тіней і відблисків. Учні оцінять чітке зображення, яке транслюватиме цей проєктор, маючи контрастність 14 000:1 і HDMI входом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | є |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вага | 5.8 кг кг |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація, інтерактивні ручки |
| Габарити (ШхВхГ) | 367х187х400 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | UHE |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 1.5-2.54 м |
| Енергоспоживання | немає даних |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Колір | Білий |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 14000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 3 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | 2 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1680x1050 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | 3.7 мм |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 16 Вт |
| Сила лампи | 250 Вт |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Дозвіл | 1280х800 |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9, 16:10 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 3500 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 205 ₴



