
Водонагрівач Bosch Tronic 2000 T Mini ES 010 T
5 665 ₴
- В наявності
- Код: 7736504743
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водонагрівач з верхнім підключенням для установки над раковиною або під раковиною.
Особливості:
Швидке нагрівання завдяки потужному ТЕНу.
Потужність ТЕНа становить 1,5 кВт.
Завдяки цьому час нагріву води з 15 до 70 градусів становить 23 і 35 хвилин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 6.6 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 372 х 406 х 257 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає даних |
| Захист (магнієвий анод) | немає даних |
| Захист від перегріву | немає даних |
| Колір | Білий |
| Кількість ТЕНів | без ТЕНа град. |
| Максимальна температура нагрівання | 70°C |
| Матеріал бака | немає даних |
| Обсяг | 10 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 1500 Вт Вт |
| Підведення труб | верхнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | прямокутна |
| Час первинного нагріву | 23 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 665 ₴



