
Проектор Epson EH-TW7100 (V11H959040)
105 839 ₴
- В наявності
- Код: V11H959040
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дивіться кіно, ТБ, спортивні трансляції та відеоролики або грайте в комп"ютерні ігри на екрані з діагоналлю до 500 дюймів c новим проектором Epson EH-TW7100.
Проектор класу PRO-UHD для домашнього кінотеатру - EH-TW7100 підтримує відтворення 4К-контенту і підключається до Blu-ray-програвачів, цифрових приставок, ігрових консолей і пристроїв інтернет-телемовлення таким як, наприклад, Amazon Fire TV і Roku streaming stick.
Відмітна особливість трьохматрична проекторів на базі технології Epson 3LCD - однаково висока яскравість по всіх кольорів, включаючи білий. Це дозволяє домогтися чіткої картинки і насичених кольорів навіть в добре освітленому приміщенні. У проектора серії Epson EH-TW7100 яскравість становить 3000 люмен. Висока контрастність забезпечує глибокий чорний колір.
Epson EH-TW7100 має два вбудованих динаміка по 10 Вт. При бажанні можна підключити колонки або саундбар по Bluetooth. Проектор створений розрахунком на щоденне використання і комплектується лампою з терміном служби 5 000 годин, що гарантує роботу проектора на 7 років при щоденному перегляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 24 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.9 кг |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 250 Вт |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 410х164х330 мм |
| Світло | UHE |
| Діагональ екрану | 1.02-12.7 м |
| Енергоспоживання | 387 Вт |
| Контрасність | 100000:1 |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840х2160 |
| Максимальна фокусна відстань | 29.2 мм |
| Мінімальна фокусна відстань | 18.2 мм |
| Потужність динаміків | 20 Вт (2х10 Вт) |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | є |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9, 16:10 |
| Технологія матриці | LCD |
| Яскравість | 3000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 839 ₴






