
Проєктор Acer X1123HP (MR.JSA11.001)
16 720 ₴
- В наявності
- Код: MR.JSA11.001
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваші наради будуть зосередженими та чіткими завдяки яскравості до 4000 люмен і вражаючому коефіцієнту контрастності 20 000:1. За підтримки Acer LumiSense та BlueLightShield презентації можуть бути яскравими, а негативний вплив блакитного світла зменшено. Встановлення також виконувати легко завдяки цифровому масштабуванню і зміщенню зображення навіть у тих випадках, коли вибране місце не ідеальне.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Чорний |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Размеры | |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 300х105х220 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | UHP |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 0.76-7.62 м |
| Енергоспоживання | 260 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 20000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 2 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | 24.01 мм |
| Мінімальна фокусна відстань | 22 мм |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 3 Вт |
| Сила лампи | 210 Вт |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | є |
| Підтримка HDR | немає |
| Дозвіл | 800х600 |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 4000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 720 ₴






