
КШМ Bosch GWS 9-125 S (0601396102)
3 326 ₴
- В наявності
- Код: 0601396102
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутошліфувальна машина Bosch GWS 9-125 S Professional - легкий (1,9 кг), невеликий (280х73 мм) електроінструмент, що працює з дисками 125 мм, з унікальною зачищаючою і ріжучою здатністю. Потужність 900 Вт. Попередня установка швидкості (регулювання оборотів 2800-11000 об / хв) дає можливість працювати з багатьма матеріалами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 1.9 кг |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | є |
| Бічна рукоятка | є |
| Довжина/Висота | 280/100 мм |
| Діаметр диска | 125 мм мм |
| Захисні шкірки | є |
| кейс | немає |
| Обмеження подачі струму (плавний пуск) | є |
| Різьблення шпинделя | M14 |
| Система стабілізації оборотів | немає |
| Споживана потужність (діапазон) | до 1000 Вт |
| Торцевий ключ (спецьключ) | є |
| Швидкість обертання диска | 11000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 326 ₴

