
Водонагрівач Ariston PRO1 R 50 V 1.5 K PL DRY
9 000 ₴
- В наявності
- Код: PRO1 R 50 V 1.5 K PL DRY
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ariston PRO1 R DRY - серія класичних водонагрівачів круглої форми, предназанченних для нагріву гарячої води в квартирах і офісах. Завдяки використанню Сухого Тена - бойлери Ariston PRO1 R DRY мають одне з кращих співвідношень ціни і якості. Теплоізоляція бака дозволяє економічно використовувати тепло в баку, не нагріваючи навколишнє середовище, а зберігаючи тепло для швидкого й економічного нагріву води в бойлері.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Вага | 16 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 450 x 553 x 480 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегріву | відсутній |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання | 65°C |
| Матеріал бака | немає даних |
| Обсяг | 50 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 1500 Вт Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | сухий ТЕН |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | циліндрична |
| Час первинного нагріву | 1 рік 45 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴






