
Пилосос Karcher T 7/1 Classic (1.527-181.0)
5 599 ₴
- В наявності
- Код: 1.527-181.0
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новий пилосос сухого прибирання T 7/1 Classic - найлегший з існуючих професійних пилососів Karcher (всього 3,5 кг). Це базовий, простий і одночасно потужний і безшумний апарат з розріженням 230 мбар і рівнем шуму 63 Дб (А). Ці чудові характеристики в поєднанні з практичним дизайном роблять T 7/1 Classic відмінним економрішенням для клієнтів цільових груп клінінгу, готелів, ресторанів і кейтерингу, торгових приміщень.
Подовження терміну гарантійного обслуговування
При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Потужність всмоктування | 850 Вт |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність пилозбірника | 7.5 л |
| Випускний фільтр | немає |
| Вологе прибирання | відстунє |
| Габарити (ШхВхГ) | 285х320х375 мм |
| Харчування | Мережа |
| Збір рідини | відсутній |
| Колір | Сірий |
| Матеріал мішка / контейнера | тканинна |
| Місткість для миючого засобу | Немає |
| Насадка для вологого прибирання | немає |
| Насадка для сухого збирання | є |
| Потужність | 850 Вт Вт |
| Радіус дії | немає даних |
| Регулятор потужності | немає |
| Розміщення регулятора | немає |
| Сухе прибирання | є |
| Функція видування | немає |
| Час зарядки | немає год |
| Час роботи від акумулятора | немає год |
| Щілинна насадка | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 599 ₴




