
Домофон Slinex Sonik 7 White
8 140 ₴
- В наявності
- Код: Sonik 7 white
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Slinex Sonik 7 - це сенсорний відеодомофон, оснащений 7-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 1024х600. Він має два суперпотужні динаміки на передній панелі, а також змінні кольорові панелі. До відеодомофона можна підключити дві викличні панелі та дві відеокамери. Викличні панелі, що підключаються, можуть бути будь-якого стандарту - CVBS, AHD 1.0, AHD 2.0, тому може працювати з пристроями будь-яких виробників. Максимальний час дзвінка складає 120 с.
Відеодомофон має 7-дюймовий IPS екран 16:9. Такий екран забезпечує якісне зображення за будь-якого освітлення, навіть під прямим сонячним світлом він не дає відблисків.
Для спілкування з гостем пристрій має вбудований мікрофон та динамік. Будь-якої миті розмови, власник квартири чи будинку може зробити фото гостя. Для зберігання зроблених фото та відео можна використовувати картку пам'яті об'ємом до 64 Гб. Також домофон має вбудовану внутрішню пам'ять на 100 знімків.
У мережі Інтерком може бути об'єднано до трьох підстанцій (моніторів). Живлення здійснюється від вбудованого блока живлення 100-240 В або зовнішнього блока живлення 12-14 В. Споживання робочого режиму становить до 10 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Додаткові | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LAN | немає |
| MP3 рінгтони (реалтони) | є |
| PiP (картинка у картинці) | є |
| USB | немає |
| microUSB | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Інтерком | є |
| Автовідповідач | є |
| Бездротовий стандарт | - |
| Вага | немає даних кг |
| Вбудована пам'ять | немає |
| Входить до комплекту | відеодомофон, змінна передня панель, монтажні аксесуари, інструкція |
| Дисплей | кольоровий |
| Діагональ екрану | 7" |
| Харчування | 100-240 В |
| Запис | відео + фото |
| Карта пам'яті | microSD 64 ГБ |
| Квадратор | немає |
| Керування | сенсорний екран |
| Керування замком | є |
| Колір | Білий |
| Кількість викличних панелей | до 2 панелей |
| Кількість відеопанелей | 1 |
| Максимум внутрішніх моніторів | 3 шт |
| Монтаж | накладний |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Режим прослуховування (аудіоняня) | є |
| Робоча температура | -10°C - 55°C |
| Дозвіл екрану | 1024 х 600 |
| Розмова з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Розміри | 176 х 133 х 20 мм |
| Сумісна ОС | немає |
| Сумісність | немає |
| Тип | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | IPS |
| Тип під'єднання | дротове підключення |
| Тривожні входи | - |
| Функція загального виклику | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 140 ₴





