
Кронштейн KSL 68EP (VESA600х300)
852 ₴
- В наявності
- Код: 68EP
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип: настінний монтаж; Мінімальна діагональ: 40 "; Максимальна діагональ: 80"; Максимальне навантаження: 30 кг; Наявність кріплень VESA: 200x200 мм, 200х300 мм, 200x400 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600x400 мм, 600х200 мм, 600х300 мм; Колір чорний;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань від стіни | 29 мм |
| Кут нахилу | - |
| Кут повороту | - |
| Максимальний стандарт VESA | 600х300 мм |
| Регулювання | фіксований |
| Рекомендована діагональ | 40" - 80" |
| Стандарти VESA | 200x200 мм, 200х300 мм, 200x400 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600x400 мм, 600х200 мм, 600х300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 852 ₴

