
Багатофункціональний пристрій А4 Epson M2110 Фабрика друку (C11CJ19401)
11 135 ₴
- В наявності
- Код: C11CJ19401
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Epson M2110 - це компактний монохромний пристрій 3 в 1 (принтер-сканер-копір) з можливістю мережевого підключення Ethernet.
Як і інші моделі серії "Фабрика друку" МФУ Epson M2110 використовує вбудовані місткості для чорнила, замість картріджів. Набору чорнила в комплекті постачання вистачить на 3 роки друку без дозаправки! Крім того, "Фабрика друку" використовує запатентовану п"єзоелектричну технологію Epson Micro Piezo, яка, на відміну від інших технологій друку, не вимагає нагріву чорнила, тобто споживає значно менше електроенергії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші поверхні друку | конверті |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 375х200х318 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Енергоспоживання | 15 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Колір корпусу | White |
| Комплект поставки | БФП, 1 пляшка 120 мл чорних чорнил, компакт-диск з ПЗ та документацією, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows/Mac OS/ Server |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 6000 стор |
| Дозвіл друку | 1440 х 720 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | 600 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 2400 dpi |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | C13T01L14A, C13T03P14A |
| Технологія друку | струменева |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4 |
| Швидкість сканування | 16 зобр/хв |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | 16 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 32 стор/хв |
| Щільність паперу | 64-90 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 135 ₴






