
КШМ Bosch GWS 750S (0601394121)
2 694 ₴
- В наявності
- Код: 0601394121
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висока швидкість видалення та висока стійкість до перевантажень. Функція вибору швидкості. Чудовий контроль та просте управління. Вдосконалена система охолодження двигуна для довшої тривалості роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 1.8 кг |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | є |
| Бічна рукоятка | є |
| Довжина/Висота | 270/100 мм |
| Діаметр диска | 125 мм мм |
| Захисні шкірки | є |
| кейс | немає |
| Обмеження подачі струму (плавний пуск) | є |
| Різьблення шпинделя | M14 |
| Система стабілізації оборотів | є |
| Споживана потужність (діапазон) | до 1000 Вт |
| Торцевий ключ (спецьключ) | є |
| Швидкість обертання диска | 11000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 694 ₴

