
Панель виклику Slinex ML-20HD Gold/Black
2 860 ₴
- В наявності
- Код: ML-20HD (gold + black)
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездоганне зображення FullHD
Висока роздільна здатність вбудованої камери гарантує якість зображення, що з'являється в поле зору панелі виклику Slinex ML-20HD Black/Gold. Характеристики пристрою гарантують детальну та контрастну картинку.
Широкий кут охоплення
Охопити максимум огляду дозволить продуманий об'єктив панелі виклику Slinex ML-20HD Black/Gold. Його кут 150° забезпечить контроль над всією вхідною зоною так, що навіть миша не прослизне.
Видимість у будь-який час
Неважливо, зараз день чи ніч - ІЧ підсвічування до 1.5 м сприяє роботі навіть у абсолютній темряві.
Універсальна сумісність
Комфортна взаємодія з більшістю домофонів бренду досягається завдяки підтримці форматів AHD та CVBS. Швидко підключити та налаштувати панель виклику Slinex ML-20HD Black/Gold допоможе детальна інструкція.
Витончений дизайн
Преміум-клас моделі передбачає не лише врахування всіх технічних потреб, а й унікальний зовнішній вигляд, що візуально можна оцінити на фото товару. Також варто відзначити безвідмовність та стабільність моделі. Дощ чи сніг - ніщо не завадить розглянути об'єкт, що знаходиться за дверима, ясно та чітко. Надійний корпус панелі Slinex ML-20HD Black/Gold справно працює за будь-якої погоди.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Кількість абонентів | 1 |
| Загальні | |
| Вага | 300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 1.5 м |
| Виявлення людини | немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Харчування | DC 12 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | золотистий із чорним |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 115° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Реле | є |
| Робоча температура | -40°C – +50°C |
| Роздільна здатність відео | 1920х1080 |
| Розміри | 45х130х24 мм |
| Слот для microSD | немає |
| Тип установки | накладний + врізний |
| Тип фотоапарата | кольорові |
| Тип панелі | відео + аудіо |
| Тип пристрою | виклична панель |
| Тип під'єднання | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 860 ₴

