
Кронштейн KSL 28EN (VESA200х200)
654 ₴
- В наявності
- Код: 28EN
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип: настінне кріплення; Мінімальна діагональ: 22 "; Максимальна діагональ: 43 "; Максимальне навантаження: 20 кг; Регулювання: нахил; Наявність кріплень VESA: 75x75 мм, 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм; Колір: чорний;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань від стіни | - |
| Кут нахилу | -2/+15° |
| Кут повороту | - |
| Максимальний стандарт VESA | 200x200 мм |
| Регулювання | похилилій |
| Рекомендована діагональ | 22" - 43" |
| Стандарти VESA | 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654 ₴

