
Витяжка Gorenje WHI629EB
9 499 ₴
- В наявності
- Код: WHI629EB
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поліуретанова піна
Переваги поліуретанової піни
Ефективність унікальної технології AdaptAir і алюмінієвих жирових фільтрів збільшується за рахунок особливої поліуретанової піни, яка дозволяє усунути до 98% жирових часток і інших забруднень і сприяє досягненню класу поглинання А.
Рециркуляція повітря
У режимі рециркуляції витяг втягує повітря просочений димом і запахами, фільтрує його і повертає в кухню. У разі, якщо відведення повітря на вулицю або у вентиляційну шахту будинку недоступне, рециркуляція може стати кращим рішенням. У такому разі повітря, просочене димом і запахами, проходить через вугільний фільтр, який утримує усі забруднення, і повертається назад в кухню.
Рівень шуму
Більше потужність, менше шум
Сьогодні кухня стала "громадським центром" усього будинку, тому особлива увага приділяється рівню шуму витягу. Впродовж останніх років, враховуючи зростання потужності кухонних витягів, ми ретельно підбираємо шумоізоляційні матеріали.
Декілька порад по зниженню рівня шуму :
- Використайте круглий гладкий гнучкий повітропровід, оскільки при проходженні повітря через гофровані повітропроводи виникає більше шуму.
- Дотримуйтеся діаметру отвору повітропроводу.
- Прокладайте повітропровід з мінімальною кількістю вигинів.
- Повітропровід можна додатково ізолювати, щоб понизити рівень шуму і уникнути утворення конденсату на них.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 61 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вид | похила |
| Вугільний фільтр | у комплекті |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Зворотний клапан | - |
| Колір | Чорний |
| Комплект монтажний | - |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | фарбований метал + скло |
| Потужність ламп | 1х2 Вт |
| Продуктивність | 429 куб. м/год куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 600 х 380 х 335 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип монтажа | на стіну |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турбо-режим | немає |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 499 ₴





