
IP-відеодомофон Dahua DHI-VTH5341G-W Black
17 640 ₴
- В наявності
- Код: DHI-VTH5341G-W
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Dahua DHI-VTH5341G-W - це 10-дюймовий сенсорний IP-відеодомофон з підтримкою підключення додаткових панелей і домофонів. Він має стильний, лаконічний та привабливий дизайн, розроблений всесвітньо відомою компанією Dahua.
Відеодомофон працює на операційній системі Android, підтримує мережеві протоколи IPv4, TCP, SIP, UDP, RTSP. 10-дюймовий TFT LCD дисплей з роздільною здатністю 1024x600 пікселів має вбудовану сенсорну клавіатуру від 0 до 9, * та #.
Для двостороннього спілкування з гостем пристрій має вбудований мікрофон та динамік. Будь-якої миті розмови, власник квартири чи будинку може зробити фото гостя. Для зберігання фото і відео, потрібна карта пам'яті об'ємом до 256 Гб.
Для підключення до Інтернету можна використовувати мережний інтерфейс RJ45 або Wi-Fi (IEEE802.11b/802.11g/802.11n, 2.4 ГГц), які дозволяють у будь-який час та з будь-якого місця контролювати ситуацію: відкривати двері, переглядати повідомлення та фото, спілкуватися з гостями.
Відеодомофон DHI-VTH5341G-W має 8 тривожних входів та 1 тривожний вихід для підключення датчиків та сенсорів. Також є інтерфейс RS-485. Живлення здійснюється від джерела постійної напруги 12 або через Standard POE.
Основне призначення Dahua DHI-VTH5341G-W
Монітор Dahua DHI-VTH5341G-W призначений для роботи в складі домофонної системи з підключеними панелями викликів, іншими моніторами, відеокамерами, датчиками тривоги та іншим. Домофон може працювати у складі інтеркому, відправляти тривожні повідомлення, працювати з IP-камерами.
DHI-VTH5341G-W призначений для встановлення в офісах, квартирах, заміських будинках та інших об'єктах, де необхідно встановити контроль доступу до будівлі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Загальні | |
| Вага | 770 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| LAN | 10/100 Мб/с |
| MP3 рінгтони (реалтони) | є |
| PiP (картинка у картинці) | немає |
| USB | немає |
| microUSB | є |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Інтерком | є |
| Автовідповідач | є |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Вбудована пам'ять | немає |
| Входить до комплекту | відеодомофон, монтажні аксесуари, інструкція |
| Датчик руху | немає |
| Дисплей | кольоровий |
| Діагональ екрану | 10" |
| Харчування | PoE / 12 В |
| Запис | відео + фото |
| Карта пам'яті | microSD 256 ГБ |
| Квадратор | немає |
| Керування | сенсорний екран |
| Керування замком | є |
| Колір | Чорний |
| Кількість викличних панелей | до 20 панелей |
| Кількість відеопанелей | 1 |
| Максимум внутрішніх моніторів | 4 шт |
| Монтаж | накладний |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Режим прослуховування (аудіоняня) | є |
| Робоча температура | -10°C - 55°C |
| Дозвіл екрану | 1024 х 600 |
| Розмова з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Розміри | 260 х 170 х 25 мм |
| Сумісна ОС | Windows / macOS / Linux / Android / iOS |
| Сумісність | немає |
| Тип | IP-відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Тип під'єднання | дротове / бездротове підключення |
| Тривожні входи | 8 |
| Функція загального виклику | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 640 ₴




