
Багатофункційний пристрій HP LJ Pro M442dn (8AF71A)
35 149 ₴
- В наявності
- Код: 8AF71A
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Принтер для ваших об"ємів друку
Спростите робочі процеси завдяки ефективним рішенням для сканування і копіювання.
Запуск завдань з пристрою для оптимізації копіювання; сканування двосторонніх посвідчень особи; а також затемнення, збільшення або зменшення зображень.
Надійний і продуктивний
Вбудований мережевий інтерфейс Ethernet забезпечує зручність налаштування, друку і загального доступу до ресурсів для друку.
Нехай ваш офісний принтер приносить велику користь
Отримайте з нього максимальну користь і залишайтеся у рамках бюджету завдяки привабливій ціні і низьким експлуатаційними витратами.
Економте бюджет і користуйтеся потужним МФУ за доступною ціною.
Захистіть свої інвестиції і скоротіть експлуатаційні витрати завдяки використанню оригінальних лазерних картріджів HP.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 560х417х540 мм |
| Друк | монохромний |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Енергоспоживання | 580 Вт |
| Обсяг друку на місяць | 5000 стор |
| Дозвіл друку | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 600 х 600 dpi |
| Сумісні картриджі | W1335A, W1335X |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | немає |
| Формат | А3+ |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість чорно-білого друку | 24 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-163 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 149 ₴





