
Корпус MSI MPG Gungnir 110R без БЖ
5 099 ₴
- В наявності
- Код: MPG GUNGNIR 110R
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія MPG робить акцент на самовираженні допомогою гнучкого підсвічування, чиї барвисті візуальні ефекти можна синхронізувати між різними пристроями. Такі компоненти допоможуть зібрати яскраву комп"ютерну систему, яка буде серед лідерів не тільки по продуктивності, але і по стилю!
ОСНОВА ДОСКОНАЛОСТІ
Корпуси серії MPG GUNGNIR 110 - втілення найвищих стандартів у сегменті моделей формату Mid-Tower. Якісні матеріали поєднуються в них з широкою функціональністю - ідеальна основа для складання досконалого комп"ютера.
ПРИВАБЛИВИЙ ДИЗАЙН
Корпус MPG GUNGNIR 110R вражає з першого погляду своїм чудовим зовнішнім виглядом. Прозора передня панель дозволяє милуватися підсвічуванням внутрішніх компонентів зібраної системи.
РАЗОМ - КРАЩЕ!
Корпус серії MPG GUNGNIR 110 прекрасно підійде для материнської плати MSI, особливо тих моделей, які мають фронтальний порт USB-C. Зберіть повноцінну ігрову конфігурацію на базі компонентів MSI, встановивши також відеокарту і систему водяного охолодження - пристрої MSI володіють ідеальною сумісністю один з одним.
КНОПКА INSTA-LIGHT LOOP
Даний корпус підтримує функцію Insta-Light Loop: користувач може швидко перемикатися між різними режимами роботи підсвічування натисканням на спеціальну кнопку.
Вкно із загартованого скла
Використовуйте для складання комп"ютера в корпусі серії MPG GUNGNIR 110 материнську плату, відеокарту і систему водяного охолодження MSI - і бічна панель із загартованого скла буде відкривати прекрасний вид на стильні комплектуючі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 120 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Black |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | 120 мм / 140 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На передній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність бокового вікна | з бічним вікном |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 099 ₴





