
Кронштейн KSL Simpler 28ET (VESA200х200)
1 332 ₴
- В наявності
- Код: 28ET
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги кронштейна 28ET:
Повний цикл виробництва в Україні
Виготовлений з листового металу
Пофарбований порошковою полімерною фарбою
Міцна конструкція
Легко фіксується в необхідному положенні
Зрозуміла інструкція по установці в комплекті
У комплекті покращений монтажний набір, відповідний для 99% сучасних телевізорів
У комплекті є пластикові стяжки для зручної фіксації проводів
Овальні отвори на кріпленні дозволяють вирівняти кронштейн навіть після його установки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань від стіни | 93 - 558 мм |
| Кут нахилу | +15/-5° |
| Кут повороту | 180°/360°/180° |
| Максимальний стандарт VESA | 200x200 мм |
| Регулювання | виносний, поворотно-похилий |
| Рекомендована діагональ | 19" - 43" |
| Стандарти VESA | 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 332 ₴


