
IP-виклична панель Dahua DHI-VTO2211G-WP
6 880 ₴
- В наявності
- Код: DHI-VTO2211G-WP
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2МП Wi-Fi панель виклику Dahua DHI-VTO2211G-WP
DHI-VTO2211G-WP - це одноабонентська IP-виклична панель, призначена для накладного монтажу від виробника Dahua.
Виклична панель працює на базі високопродуктивного процесора, обладнана камерою із матрицею CMOS 2MP HD 125°. Максимальна роздільна здатність камери - 2 Мп, кут огляду камери - 125° по горизонталі. Швидкість запису відео – 25 к/с.
Для забезпечення двостороннього спілкування, у пристрої передбачено мікрофон та вбудований динамік.
Відеодомофон має 2 реле керування дверима, тривога 1вх/1вих, 1х порт RS-485, 1х мережний вихід, 1х кнопку виходу, 1х кнопку блокування управління, 1х тампер для захисту пристрою від злому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Кількість абонентів | 1 |
| Загальні | |
| Вага | 390 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 100 Мбіт/с |
| Wi-Fi | з Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 3 м |
| Виявлення людини | немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Харчування | PoE/DC 12 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | сріблястий з чорним |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 125°/71° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Реле | є |
| Робоча температура | -30°C – +60°C |
| Роздільна здатність відео | 1920х1080 |
| Розміри | 150х100х25.4 мм |
| Слот для microSD | до 64 ГБ |
| Тип установки | накладний |
| Тип фотоапарата | кольорові |
| Тип панелі | відео + аудіо |
| Тип пристрою | виклична панель |
| Тип під'єднання | дротові + бездротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 880 ₴

