
Акустична система Microlab TMN-9U Black
3 899 ₴
- В наявності
- Код: TMN-9U
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TMN 9U - компактна стерео система, яка є прекрасним співвідношенням ціни і якості.
Система ідеальна для відтворення найрізноманітніших аудіо джерел в широкому звуковому діапазоні.
2-х смугові сателіти забезпечують якісний звук на високих і середніх частотах, а дерев'яний корпус сабвуфера дарує глибокий чіткий бас.
Підтримка USB-носіїв або SD-карт дозволяє використовувати АС в якості самостійного медіацентру, який, завдяки стильному дизайну, відмінно впишеться в інтер'єр кабінету, спальні або кухні.
Для зручності користувачів органи управління разом з USB і SD-роз'ємами винесені на бічну панель сабвуфера, що дозволяє розмітити систему, наприклад, де-небудь на полиці, і позбавляє Вас від необхідності розгортати систему щоразу, коли ви хочете зробити погром або перемкнути музичний трек.
40 ват потужності цілком достатньо, щоб наповнити хорошим якісним звуком стандартну кімнату в сучасній квартирі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microlab |
| Потужність | 40 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| 6.5 мм (jack) | немає |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | немає |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | є |
| S/PDIF | немає |
| USB | є |
| USB Type-A | є |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm, 2 х RCA |
| Вага загальна | 6.1 кг |
| Габарити загальні | - |
| Габарити сабвуфера | 265 х 227 х 220 мм |
| Габарити сателітів | 184 х 135 х 110 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | 5.25" |
| Діаметр динаміків сателітів | 2 x 1.5", 2 x 3" |
| Харчування | немає даних |
| Кардрідер | є |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | 2 динаміка-сателіта, сабвуфер, керівництво користувача |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Кількість смуг | немає даних |
| Матеріал корпусу | МДФ, пластик |
| Матеріал корпусу сабвуфера | МДФ, пластик |
| Матеріал корпусу сателітів | МДФ, пластик |
| Потужність сабвуфера | 16 Вт |
| Потужність сателітів | 2 х 12 вт |
| пульт ДК | немає |
| Підсвічування | немає |
| Сабвуфер | є |
| Співвідношення сигнал/шум | >80 дБ |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.1 |
| Час роботи | немає даних |
| Частотний діапазон | 35 – 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 899 ₴







