
Акустична система Microlab B-16 Black
549 ₴
- В наявності
- Код: B-16
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Широкосмуговий мембранний динамік і технологічний дизайн в глянсовому пластиці - головні відмінні риси даної акустичної системи. Компактні розміри системи Microlab B16 дозволяють використовувати систему не тільки на невеликому комп"ютерному столі, але і брати з собою в дорогу для швидкого підключення до ноутбука. Для стійкості і зниження вібрації в нижній частині корпусу є невеликі прогумовані вставки. Незважаючи на свій розмір, звучання цих колонок гучне і збалансоване. Регулятор гучності розташований у верхній частині корпусу активної колонки, що робить управління пристроєм більш комфортним. Ще одна перевага - живлення через USB: відмінний варіант для тих, хто цінує можливість швидкого підключення, високу якість звуку і піклується про свій гаманець.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microlab |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| 6.5 мм (jack) | немає |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | немає |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | немає |
| S/PDIF | немає |
| USB | немає |
| USB Type-A | немає |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вага загальна | 0.5 кг |
| Габарити загальні | 89 х 89 х 67 мм |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | - |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Харчування | від USB |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | акустична система, посібник користувача |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Кількість смуг | немає даних |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | - |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | 2 х 2,5 Вт |
| пульт ДК | немає |
| Підсвічування | немає |
| Сабвуфер | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | >65 дБ |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час роботи | - |
| Частотний діапазон | 120 – 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴






