
Акустична система Microlab B-70 Black
2 899 ₴
- В наявності
- Код: B-70 Black
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Microlab В70 - акустична сисетма з класичною геометрією корпусу і чистим, збалансованим звучанням.
Надійний і практичний матеріал корпусу - дерево (МДФ), форма корпусу класична. Якісне покриття з яскраво вираженою фактурою дерева.
Порт фазоінвертора на тильній стінці корпусу: поєднання геометричних розмірів внутрішнього обсягу і труби забезпечують задану резонансну частоту. Фазоінвертор дозволяє істотно знизити нижню граничну частоту і помітно збільшити рівень її звукового тиску на низьких частотах.
На відміну від своїх попередників, лицьова панель В70 не закривається знімним грилем.
Захист твіттера забезпечується спеціальним захисним ковпачком. Низькочастотний динамік закритий акустичною тканиною.
Для зниження вібрацій і кращої стійкості сателіти оснащені прогумованими ніжками.
Регулятори управління системою винесена на бічну панель активного сателіта: доступна настройка рівня гучності, балансу високих і низьких частот.
Для підключення до джерела відтворення медіафайлів В70 комплектується кабелем 3,5 мм - 3,5 мм стерео. Таким чином, підключити до активної стереосистеми можна будь-який пристрій зі стандартним виходом на навушники 3,5 мм стерео джек.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microlab |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Потужність | 20 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| 6.5 мм (jack) | немає |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | немає |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | немає |
| S/PDIF | немає |
| USB | немає |
| USB Type-A | немає |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вага загальна | 3.6 кг |
| Габарити загальні | 229 х 185 х 135 мм |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | - |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Харчування | від мережі |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | акустична система, посібник користувача |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Кількість смуг | немає даних |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | - |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | 2 х 10 вт |
| пульт ДК | немає |
| Підсвічування | немає |
| Сабвуфер | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | >75 дБ |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час роботи | - |
| Частотний діапазон | 40 – 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴




