
Акустична система Microlab FC-330 Black Wooden
5 299 ₴
- В наявності
- Код: FC-330
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Microlab FC330 - це система 2.1. Популярність цього формату має просту формулу - це збалансоване звучання разом з вираженим басом.
Основу хорошого звуку FC330 складають якісні широкосмугові динаміки з дивно рівним звучанням. Здвоєна магнітна система сабвуфера з ферито-стронцієвого сплаву забезпечує структурний і швидкий бас. Крім того, власна технологія Microlab Power Bass (потужний бас) робить звук більш достовірним за рахунок особливої конструкції виготовлення кошика динаміка і корпусу сабвуфера з урахуванням законів психоакустики.
Управління рівнем гучності просте і зручне - за допомогою ручки на передній панелі сабвуфера. Окремий регулятор басів розташований на його задній панелі і легко збільшить їх до максимуму.
Дерев"яні панелі і закруглені краї корпусів створюють лаконічний зовнішній вигляд і виділяють систему на тлі інших пристроїв. Всі захисні сітки знімні - це забезпечує максимальну зручність при обслуговуванні і дозволяє оновити зовнішній вигляд акустики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microlab |
| Потужність | 56 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | немає |
| 6.5 мм (jack) | немає |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | немає |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | є |
| S/PDIF | немає |
| USB | немає |
| USB Type-A | немає |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | 2 х RCA |
| Вага загальна | 7.8 кг |
| Габарити загальні | - |
| Габарити сабвуфера | 275 х 250 х 205 мм |
| Габарити сателітів | 195 х 132.5 х 110.5 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Харчування | від мережі |
| Кардрідер | немає |
| Колір | темне дерево |
| Комплект поставки | 2 динаміка-сателіта, сабвуфер, керівництво користувача |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Кількість смуг | немає даних |
| Матеріал корпусу | МДФ, пластик |
| Матеріал корпусу сабвуфера | МДФ, пластик |
| Матеріал корпусу сателітів | МДФ, пластик |
| Потужність сабвуфера | 24 Вт |
| Потужність сателітів | 2 х 16 Вт |
| пульт ДК | немає |
| Підсвічування | є |
| Сабвуфер | є |
| Співвідношення сигнал/шум | >80 дБ |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.1 |
| Час роботи | - |
| Частотний діапазон | 35 – 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 299 ₴




