
Акустична система Microlab M-100 Black
1 519 ₴
- В наявності
- Код: M-100
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Microlab M-100 - акустична система формату 2.1. Лаконічний дизайн і класична геометрія акустики роблять модель відмінним рішенням при виборі системи для будинку або офісу.
Сателіти виконані в slim дизайні, стійкі і компактні. Кожен з сателітів оснащений широкосмуговим динаміком, що відтворює високі і середні частотні діапазони звуку. Для захисту від зовнішнього впливу вони закриті алюмінієвими матовими гратами, стійкими до механічних пошкоджень. На лівій бічній панелі одного з сателітів розташований регулятор рівня басів, а на правій - регулятор гучності звуку.
Сабвуфер виконаний з МДФ-плити і оброблений фактурним покриттям темно-сірого кольору. Має форму перевернутого паралелепіпеда, встановлюється на гумові ніжки 1,5 см. Динамік низькочастотної колонки виведений вниз.
Система підключається до будь-якого джерела, що має 3,5 мм jack інтерфейс. Ідеально відтворює звук від таких джерел як TV, CD / DVD / mp3 / mp4 плеєр, ПК або ноутбук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microlab |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Потужність | 10 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| 6.5 мм (jack) | немає |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | немає |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | немає |
| S/PDIF | немає |
| USB | немає |
| USB Type-A | немає |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вага загальна | 2.2 кг |
| Габарити загальні | - |
| Габарити сабвуфера | 227 х 180 х 145 мм |
| Габарити сателітів | 168 х 90 х 85 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Харчування | від мережі |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | 2 динаміка-сателіта, сабвуфер, керівництво користувача |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Кількість смуг | немає даних |
| Матеріал корпусу сабвуфера | МДФ |
| Матеріал корпусу сателітів | МДФ |
| Потужність сабвуфера | 5 Вт |
| Потужність сателітів | 2 х 2,5 Вт |
| пульт ДК | немає |
| Підсвічування | немає |
| Сабвуфер | є |
| Співвідношення сигнал/шум | >75 дБ |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.1 |
| Час роботи | - |
| Частотний діапазон | 35 – 18 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 519 ₴




