
Акустична система Microlab M-105 Black
1 899 ₴
- В наявності
- Код: M-105
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
M-105 - справжній еталон мінімалістичного дизайну. Суворий темний колір, приємна на дотик акустична тканина і кільце фазоінвертора із золотим покриттям надають елегантності системі, підкреслюючи легендарну якість і стиль Microlab.
Особливість конструкції сабвуфера - використання технології bass reflex (фазонівертор), що значно розширює чутливість сабвуфера і дозволяє домогтися більшої «щільності» і гучності баса.
Корпус сабвуфера і сателітів виконаний з MDF - матеріал, що зменшує резонанс і робить звучання більш збалансованим.
Для естетики панель управління і інтерфейси підключення розташовані на зворотному боці сабвуфера, що повністю звільняє зовнішній «вигляд» системи роблячи її універсальною і придатною до будь-якого інтер"єру.
Компактні розміри дають можливість встановити систему навіть на невеликому комп"ютерному столі або на полиці.
M-105 підходить для озвучування фільмів або прослуховування будь-якого жанру музики та ігор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microlab |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Потужність | 10 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вага загальна | 1.7 кг |
| Габарити загальні | - |
| Габарити сабвуфера | 215 х 165 х 135 мм |
| Габарити сателітів | 145 х 85 х 70 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Харчування | від мережі |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість смуг | немає даних |
| Матеріал корпусу сабвуфера | МДФ |
| Матеріал корпусу сателітів | МДФ |
| Потужність сабвуфера | 5 Вт |
| Потужність сателітів | 2 х 2,5 Вт |
| пульт ДК | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | >70 дБ |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.1 |
| Час роботи | - |
| Частотний діапазон | 40 – 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴





