
Акустична система Microlab M-105R Black + ДК
1 949 ₴
- В наявності
- Код: M-105R
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична система Microlab M - 105R розроблена для музики, ігор, кіно і інтернету. Має чистий тембр, хороший динамічний відгук, глибокий бас. Має електронну систему підйому низьких частот, при цьому спотворення при відтворенні високих частот мінімальні. Компактна система управління. Стильний і функціональний дизайн акустичної системи підійде по будь-який інтер'єр.
Підтримує безліч інтерфейсів для підключення різних носіїв інформації (USB - і SD), 3,5-мм роз'єми і 2rca, слот для карт SD, а також налаштування для вбудованого FM-радіо.
Колонки комплектуються безпровідним пультом дистанційного керування.
З перших днів пріоритетними напрямами діяльності компанії стали дослідження, розробки і впровадження інноваційних технологій. Це дозволило створювати висококласну продукцію, що не поступається за своїми характеристиками усім існуючим аналогам, а з часом стати законодавцем якості і технологічності.
Акустичні системи цього китайського виробника здобули досить-таки непогану популярність серед користувачів завдяки невисоким цінам і завжди симпатичному дизайну. За великим рахунком, саме ці два чинники є головною запорукою успіху в просуванні продукції на ринку. Варто відмітити, що модельний ряд акустики цієї компанії дуже широкий, а це дозволяє задовольнити запитам найрізноманітніших споживчих груп.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microlab |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Потужність | 10 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| 6.5 мм (jack) | немає |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | немає |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | є |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | є |
| S/PDIF | немає |
| USB | є |
| USB Type-A | є |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | Jack 3.5 мм на 2 RCA |
| Вага загальна | 1.7 кг |
| Габарити загальні | - |
| Габарити сабвуфера | 215 х 165 х 135 мм |
| Габарити сателітів | 145 х 85 х 70 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Харчування | від мережі |
| Кардрідер | є |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | 2 динаміка-сателіта, сабвуфер, керівництво користувача |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Кількість смуг | немає даних |
| Матеріал корпусу сабвуфера | МДФ |
| Матеріал корпусу сателітів | МДФ |
| Потужність сабвуфера | 5 Вт |
| Потужність сателітів | 2 х 2,5 Вт |
| пульт ДК | є |
| Підсвічування | немає |
| Сабвуфер | є |
| Співвідношення сигнал/шум | >70 дБ |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.1 |
| Час роботи | - |
| Частотний діапазон | 150 — 15 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 949 ₴



