
Акустична система Microlab M-110 Black
2 049 ₴
- В наявності
- Код: M-110
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Microlab M-110 - акустика для тих, хто хоче поміняти звичайні пластмасові колонки, і при цьому не готовий до придбання великих і дорогих систем. Формат 2.1 є одним з найпопулярніших - він дозволяє виділити і посилити низькі частоти. Це стосується не тільки музики, а й фільмів, і різних ефектів в іграх.
Сабвуфер і сателіти виконані з акустичного МДФ, що усуває акустичні резонанси і робить звучання максимально чистим.
Динаміки системи M-110 закриті металевими сітками - крім захисної фкнкціі, вони надають акустиці лаконічний зовнішній вигляд. Кабінети мають правильну геометрію і поєднуються з моніторами і іншими пристроями, виконаними в дусі сучасного мінімалізму.
Переваги:
Акустична система, що поєднує в собі компактність і якість звуку.
Дерев'яний корпус сабвуфера для глибоких басів і компактні дерев'яні сателіти для чіткого верху і середини.
Легко підключається до будь-яких пристроїв з 3.5 мм стерео виходом.
Система виготовлена з використанням високоякісних динаміків, щоб ви змогли відчути всі нюанси звуку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microlab |
| Потужність | 10 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| 6.5 мм (jack) | немає |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | немає |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | є |
| S/PDIF | немає |
| USB | немає |
| USB Type-A | немає |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm, 2 х RCA |
| Вага загальна | 3.1 кг |
| Габарити загальні | - |
| Габарити сабвуфера | 225 х 216 х 210 мм |
| Габарити сателітів | 172 х 110 х 110 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Харчування | від мережі |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | 2 динаміка-сателіта, сабвуфер, керівництво користувача |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Кількість смуг | немає даних |
| Матеріал корпусу | МДФ, пластик |
| Матеріал корпусу сабвуфера | МДФ, пластик |
| Матеріал корпусу сателітів | МДФ, пластик |
| Потужність сабвуфера | 5 Вт |
| Потужність сателітів | 2 х 2,5 Вт |
| пульт ДК | немає |
| Підсвічування | немає |
| Сабвуфер | є |
| Співвідношення сигнал/шум | >70 дБ |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.1 |
| Час роботи | - |
| Частотний діапазон | 40 – 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 049 ₴






