
Акустична система Microlab M-200 Black
3 049 ₴
- В наявності
- Код: M-200
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна модель з чудовим відтворенням звуку.
Акустична система 2,1 з вбудованим підсилювачем.
Оригінальний дизайн сабвуфера і сателітів.
Лицьова панель сабвуфера оброблена глянсовим пластиком.
НЧ динамік діаметром 5" дюймів видає глибокий потужний бас.
Динаміки розроблені за технологією Пітера Ларсена V5.
Управління за допомогою проводового пульта дистанційного керування.
Вхід 3,5 мм стерео на пульті для підключення другого джерела звуку і вихід 3,5 мм стерео для підключення навушників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microlab |
| Потужність | 40 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | немає |
| 6.5 мм (jack) | немає |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | немає |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | є |
| S/PDIF | немає |
| USB | немає |
| USB Type-A | немає |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | 2 х RCA |
| Вага загальна | 4.3 кг |
| Габарити загальні | - |
| Габарити сабвуфера | 270 х 189 х 156 мм |
| Габарити сателітів | 175.5 х 90.5 х 90 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Харчування | від мережі |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | 2 динаміка-сателіта, сабвуфер, керівництво користувача |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Кількість смуг | немає даних |
| Матеріал корпусу | МДФ, пластик |
| Матеріал корпусу сабвуфера | немає даних |
| Матеріал корпусу сателітів | немає даних |
| Потужність сабвуфера | 16 Вт |
| Потужність сателітів | 2 х 12 вт |
| пульт ДК | є |
| Підсвічування | немає |
| Сабвуфер | є |
| Співвідношення сигнал/шум | >80 дБ |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.1 |
| Час роботи | - |
| Частотний діапазон | 35 – 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 049 ₴





