
Акустична система Microlab M-223 Black
2 399 ₴
- В наявності
- Код: M-223
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система 2.1 є одним з найбільш популярних форматів серед акустики, що дозволяють отримати виражені баси.
Стильний дизайн, зручність і простота в обігу - родзинка Microlab M223. Сучасний зовнішній вигляд задають глянцеві фронтальні панелі в поєднанні з великими хромованими ручками з плавним регулюванням. Найбільша ручка відповідають за рівень звуку, трохи вище розташувалися регулятори високих і низьких частот. Яскравий світлодіод блакитного кольору також розташований на передній панелі, і інформує про готовність системи до роботи.
На відміну від більшості систем, корпус даної моделі виконаний з МДФ, що усуває акустичні резонанси і робить звучання максимально якісним. Фазонівертор винесено на бічну панель і дозволяє розташувати систему ближче до стіни, оптимізуючи простір.
Microlab M223 - оптимальне поєднання хорошого звуку і доступної ціни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microlab |
| Потужність | 17 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | немає |
| 6.5 мм (jack) | немає |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | немає |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | є |
| S/PDIF | немає |
| USB | немає |
| USB Type-A | немає |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | 2 х RCA |
| Вага загальна | 4.3 кг |
| Габарити загальні | - |
| Габарити сабвуфера | 270 х 225 х 155 мм |
| Габарити сателітів | 150 х 95 х 88 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Харчування | від мережі |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | 2 динаміка-сателіта, сабвуфер, керівництво користувача |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Кількість смуг | немає даних |
| Матеріал корпусу | МДФ, пластик |
| Матеріал корпусу сабвуфера | МДФ, пластик |
| Матеріал корпусу сателітів | МДФ, пластик |
| Потужність сабвуфера | 9 Вт |
| Потужність сателітів | 2 х 4 Вт |
| пульт ДК | немає |
| Підсвічування | немає |
| Сабвуфер | є |
| Співвідношення сигнал/шум | >80 дБ |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.1 |
| Час роботи | - |
| Частотний діапазон | 60 – 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴





