
IP-відеодомофон Dahua DHI-VTH5321GW-W White
11 475 ₴
- В наявності
- Код: DHI-VTH5321GW-W
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Dahua DHI-VTH5321GW-W - це 7-дюймовий сенсорний IP-відеодомофон на Android 8.1, який можна підключити до локальної мережі Ethernet і Wi-Fi. Модель представлена у двох модифікаціях: DHI-VTH5321GB-W- у чорному кольорі, а DHI-VTH5321GW-W – у білому. Стильний та лаконічний дизайн дозволяє легко впроваджувати пристрій у будь-який інтер'єр.
Відеодомофон працює на базі вбудованого процесора з ОС Android 8.1, підтримує мережеві протоколи IPv4, TCP, SIP, UDP, RTSP.
Основне призначення DHI-VTH5321GB-W/DHI-VTH5321GW-W
IP-відеодомофон DHI-VTH5321G-W призначений для встановлення в офісах, квартирах, заміських будинках та інших об'єктах, де необхідно встановити контроль доступу до будівлі. Підтримує роботу з підключеними панелями, іншими моніторами, відеокамерами, датчиками тривоги та іншим.
Особливості DHI-VTH5321GB-W/DHI-VTH5321GW-W
Пристрій можна використовувати для організації зв'язку між 4 домофонами (дзвінки можна здійснювати між 3 внутрішніми моніторами лише при підключенні до мережі по Wi-Fi).
Підтримує режим "Не турбувати", також можна встановити тимчасовий період "Не турбувати", наприклад, коли у дітей обідній сон. Є функція керування ліфтом.
IP-відеодомофон приймає тривожний сигнал, при спробі злому замка або спрацьовуванні датчика тривоги. Також можна активувати функцію самостійного виклику екстрених служб.
До відеодомофона можна підключити тривожні датчики, які постійно контролюватимуть те, що відбувається, дозволяючи бути впевненим у безпеці будинку.
Будь-якої миті розмови, власник квартири або будинку може зробити фото гостя, також цю функцію можна зробити автоматичною. Це дозволить контролювати вхід у квартиру чи будинок, та мати додаткові докази у надзвичайних ситуаціях.
Функції покращення звуку: пригнічення луни/DNR.
ІР-монітор можна закріпити на стіну накладним способом за допомогою кронштейна, що йде в комплекті. Діапазон робочих температур від -10 до +55°C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Загальні | |
| Вага | 385 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| LAN | 10/100 Мб/с |
| MP3 рінгтони (реалтони) | є |
| PiP (картинка у картинці) | немає |
| USB | немає |
| microUSB | є |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Інтерком | є |
| Автовідповідач | є |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Вбудована пам'ять | немає |
| Входить до комплекту | відеодомофон, монтажні аксесуари, інструкція |
| Датчик руху | немає |
| Дисплей | кольоровий |
| Діагональ екрану | 7" |
| Харчування | PoE / 12 В |
| Запис | відео + фото |
| Карта пам'яті | microSD 256 ГБ |
| Квадратор | немає |
| Керування | сенсорний екран |
| Керування замком | є |
| Колір | Білий |
| Кількість викличних панелей | до 10 панелей |
| Кількість відеопанелей | 1 |
| Максимум внутрішніх моніторів | 4 шт |
| Монтаж | накладний |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Режим прослуховування (аудіоняня) | є |
| Робоча температура | -10°C - 55°C |
| Дозвіл екрану | 1024 х 600 |
| Розмова з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Розміри | 190 х 135 х 26 мм |
| Сумісна ОС | Windows / macOS / Linux / Android / iOS |
| Сумісність | немає |
| Тип | IP-відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Тип під'єднання | дротове / бездротове підключення |
| Тривожні входи | 8 |
| Функція загального виклику | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 475 ₴





