
Кронштейн KSL Simpler 28EP (VESA200х200)
486 ₴
- В наявності
- Код: 28EP
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип: настінний монтаж; Мінімальна діагональ: 22 "; Максимальна діагональ: 43"; Максимальне навантаження: 20 кг; Наявність кріплень VESA: 75x75 мм, 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм; Колір чорний;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань від стіни | 29 мм |
| Кут нахилу | - |
| Кут повороту | - |
| Максимальний стандарт VESA | 200x200 мм |
| Регулювання | фіксований |
| Рекомендована діагональ | 22" - 43" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 486 ₴

