
Випрямляч для волосся Babyliss ST250E
1 999 ₴
- В наявності
- Код: ST250E
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеально-рівні блискучі локони всього за кілька хвилин разом з випрямлячем ST250E від BaByliss.
Плаваючі пластини дають змогу рівномірно розподіляти тиск по всій довжині волосся, уникаючи його пошкодження. Для безпечної експлуатації щипці для волосся оснащені функцією автоматичного вимкнення.
Якщо тривалість безперервної роботи досягне 60 хвилин, прилад автоматично вимкнеться. Під час і після завершення роботи приладу можна використовувати термостійкий килимок, який входить до комплекту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Плаваючі пластини | Так |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | без іонізації |
| Автовідключення | є |
| Дисплей / Індикація температури | відсутнє |
| Довжина шнура | 2.0 м |
| Додаткові насадки | - |
| Харчування | Мережа |
| Колір | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 3 режими |
| Обертання насадки | відсутнє |
| Обертаючий шнур | є |
| Петля для підвішування | немає |
| Подання пари | немає |
| Покриття пластин | кераміка, титан |
| Потужність | 41 Вт Вт |
| Регулювання температури | є |
| Робоча температура | 180-230 °C |
| Рукавичка/ Термоклімка | клімок |
| Тип | випрямляч для волосся |
| Збирач | немає |
| Холодне обдування | відсутнє |
| Час нагріву | 30 сек |
| Чехол | без ч охоло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴






