
Проєктор Epson EB-982W (V11H987040)
43 209 ₴
- В наявності
- Код: V11H987040
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Epson EB-982W створить яскраве і чітке зображення на екрані діагоналлю до 280 дюймів - те, що потрібно для проведення цікавих занять! Цей проєктор надійний і забезпечує до 14 років інтенсивної експлуатації перш, ніж буде потрібно заміна лампи або повітряного фільтра. У ситуаціях, коли важлива оперативність, EB-982W забезпечить швидку установку і широкий набір способів підключення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | є |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вага | 3.1 кг кг |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 309х105х293 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | UHE |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 0.74-7.11 м |
| Енергоспоживання | немає даних |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Колір | Білий |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 16000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | 3 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | 29.2 мм |
| Мінімальна фокусна відстань | 18.2 мм |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 16 Вт |
| Сила лампи | 230 Вт |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Дозвіл | 1200х800 |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9, 16:10 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 4200 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 209 ₴






