
Водонагрівач Bosch Tronic 2000 T Mini ES 015 B
6 283 ₴
- В наявності
- Код: 7736504746
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чудове рішення у разі різкого вимкнення теплої води. Не займає багато місця.
Для зручності використання інженери компанії Бош передбачили два варіанти підключення, залежно від вимог покупців. Водонагрівач можна розмістити як над раковиною (нижнє підключення), так і під нею (верхнє підключення).
Бойлер (водонагрівач) Bosch Tronic 2000 T Mini ES 015 B - зручний і компактний електричний водонагрівач об'ємом 15 л, який ідеально підходить для встановлення на кухні та в туалетній кімнаті. Склокерамічне покриття всередині пристрою гарантує надійність і безпеку його експлуатації.
Легке управління.
Температура нагріву регулюється вручну за допомогою ручки-регулятора на фронтальній панелі пристрою. Таким чином, при встановленні температури нагріву +70°C водонагрівач просто буде підтримувати задані вами значення.
Стійкість до перепадів тиску.
Нагрівальний бак серії Tronik протестовано за тиску 16 bar, що вдвічі перевищує тиск у системах водопостачання житлових будинків і квартир. Стійкість перед гідроударами досягається завдяки внутрішньому антибактеріальному покриттю.
Антибактеріальне покриття всередині бака.
Унікальна склокераміка розроблена в лабораторіях Bosch і загартована за експремальних температур від +780°C до +850°C! Такий матеріал хімічно нейтральний і абсолютно гігієнічний. Але, якщо водонагрівач не використовувати тривалий час (від 3-х місяців), необхідно злити воду і набрати в бак свіжу.
Зручне підключення.
Стандартне підключення G 1/2" знайоме багатьом і підходить, як правило, до всіх трубопроводів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 8.3 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 368 х 408 х 312 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає даних |
| Захист (магнієвий анод) | немає даних |
| Захист від перегріву | немає даних |
| Колір | Білий |
| Кількість ТЕНів | без ТЕНа град. |
| Максимальна температура нагрівання | 70°C |
| Матеріал бака | немає даних |
| Обсяг | 15 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 1500 Вт Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | прямокутна |
| Час первинного нагріву | 35 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 283 ₴

