
Кронштейн Manhattan 423748 (VESA200х200)
1 889 ₴
- В наявності
- Код: 423748
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійно утримує один плоский телевізор.
Оптимізація огляду за допомогою регулювання нахилу ± 15 ° і повороту на 180 °.
Збільшує висоту телевізора до 25 см (9,84 дюйма) від стіни.
Міцна алюмінієва конструкція.
Проста установка ідеально підходить для будинку, офісу і комерційних додатків.
Вбудована система управління кабелями і вбудований бульбашковий рівень.
Відповідає стандартам VESA - підтримує телевізори від 23 до 42 дюймів і вагою до 20 кг (44 фунти).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Manhattan |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань від стіни | 80 - 250 мм |
| Кут нахилу | +15/-15° |
| Кут повороту | 180° |
| Максимальний стандарт VESA | 200x200 мм |
| Регулювання | поворотно-похилій |
| Рекомендована діагональ | 23" - 42" |
| Стандарти VESA | 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 889 ₴

