
Кронштейн KSL WMB-4021N (VESA200х200)
450 ₴
- В наявності
- Код: WMB-4021N
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн з нахилом WMB-4021N підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 19-43 дюйма і вагою до 25 кг. Підтримує стандарт VESA: від 100 ? 100 мм до 200 ? 200 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань від стіни | 52 мм |
| Кут нахилу | +15/-5° |
| Кут повороту | - |
| Максимальний стандарт VESA | 200x200 мм |
| Регулювання | похилилій |
| Рекомендована діагональ | 19" - 43" |
| Стандарти VESA | 100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



