
Кронштейн KSL WMO-6245T (VESA400х400)
1 697 ₴
- В наявності
- Код: WMO-6245T
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 32-65 дюймів і вагою до 40 кг. Підтримує стандарт VESA: від 200 х 200 мм до 400 х 400 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань від стіни | 110 мм |
| Кут нахилу | +15/-5° |
| Кут повороту | 180°/360°/180° |
| Максимальний стандарт VESA | 400x400 мм |
| Регулювання | поворотно-похилій |
| Рекомендована діагональ | 32" - 65" |
| Стандарти VESA | 200х200 мм, 200х300 мм, 300х300 мм, 300х400 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 697 ₴




