
Монiтор Asus 27" ProArt PA279CV (90LM06M1-B01170) IPS Black
20 999 ₴
- В наявності
- Код: 90LM06M1-B01170
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ProArt Display PA279CV – це 27-дюймовий монітор, призначений для професійної творчої роботи з фото-, відео- та іншими мультимедійними матеріалами. Ця модель може похвалитися широким колірним охопленням (100% sRGB / 100% Rec.709), фабричним калібруванням кольору (дельта E <2, CalMAN Verified). Убудований порт USB-C підтримує передачу даних, виведення зображення в режимі DisplayPort та електроживлення потужністю до 65 Вт. PA279CV дозволяє швидко й легко налаштувати бажану конфігурацію робочого місця.
Монітор 4K HDR – неперевершена якість зображення
Роздільна здатність 4K UHD (3840 x 2160 пікселів) дозволяє монітору виводити зображення з високим рівнем деталізації. Він може відобразити на 300% більше інформації і з піксельної щільністю в чотири рази вище, ніж стандартний монітор з роздільною здатністю Full HD, що буде корисним для продуктивної роботи в професійних додатках з великою кількістю додаткових віконець і панелей.
Фабричне калібрування
Професійні монітори ASUS – це надійний інструмент дизайнера або художника, яким потрібно максимально достовірна передача кольору. Завдяки фабричному калібруванню, точність якого підтверджується сертифікацією CalMAN Verified, модель ProArt Display PA279CV можна без додаткового налаштування використовувати для серйозної творчої роботи над мультимедійним контентом.
Попередньо встановлені режими
Для швидкої оптимізації параметрів монітора під різні додатки призначені встановлені профілі (функція ProArt Preset).
Гнучке налаштування
У режимі користувача (функція ProArt Palette) монітори ASUS дозволяють гнучко змінювати параметри зображення, як-от колірна температура й гамма, щоб із максимальною точністю отримувати саме таке зображення, яке потрібно при роботі з поточним мультимедійним матеріалом. Налаштування балансу білого здійснюється за шістьма координатами, тобто більш гнучко, ніж у більшості моделей-конкурентів.
Точні виміри
QuickFit – це віртуальна лінійка, яку можна відобразити на екрані, щоб зрозуміти, наскільки зображення у своєму реальному розмірі відповідає тому чи іншому формату, не роздруковуючи його на папері.
Фільтрація синього світла
У моніторах ASUS реалізується функція фільтрації синього світла, який може мати шкідливий вплив на зір. Ступінь фільтрації задається в екранному меню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 8.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 614х373.5-523.5х227.82 мм |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.1, 1хUSB Type-C |
| Діагональ екрану | 27" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.1 |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | є |
| Дозвіл екрану | 3840х2160 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 65 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 999 ₴










