
Проєктор Optoma X309ST (E9PD7DQ01EZ1)
25 330 ₴
- В наявності
- Код: E9PD7DQ01EZ1
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З легкістю створюйте яскраві і живі презентації у будь-який час дня. Цей ультракороткофокусний проєктор, розроблений для невеликих конференц-залів і учбових аудиторій, має дивовижне перенесення кольорів, тривалий термін служби лампи і функцію енергозбереження, зниження вартість експлуатації проєктора.
Декілька входів, живлення від USB і вбудований динамік забезпечують просте налаштування, зокрема вони чудово підходять для підключення до ноутбука, ПК або програвачу Blu - ray для отримання чітких зображень і чистого звуку. Ви навіть можете підключити адаптер HDMI для безпровідних презентацій.
Портативний і легкий, проєктор можна легко встановити або узяти з собою для виїзних зустрічей в сумці для перенесення (продається окремо).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optoma |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 203 Вт |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1024x768 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 316х108х244 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | немає даних |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 0.81-6.28 м |
| Енергоспоживання | 225 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | 0.617:1 |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 25000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 2 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | немає даних |
| Максимальна фокусна відстань | 7.15 мм |
| Мінімальна фокусна відстань | 7.15 мм |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | є |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 3700 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 330 ₴






