
IP виклична панель Hikvision DS-KD8023-E6
16 340 ₴
- В наявності
- Код: DS-KD8023-E6
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Hikvision DS-KD8023-E6 - це вулична багатоабонентська 2 Мп IP-виклична панель з 3.5" LCD дисплеєм, широким кутом огляду, можливістю розблокування за допомогою пін-коду та карти. Також, є можливість налаштування та керування пристроєм віддалено. Підтримує до 10 тисяч користувачів та до 500 підключених домофонів.
Виклична панель працює на базі операційної системи Linux. Запис ведеться за допомогою ширококутної камери HD з роздільною здатністю 1920×1080p. Об'єктив забезпечує огляд по горизонталі на 70°, по вертикалі - 121°, по діагоналі - 131°. Також, особливістю панелі виклику є наявність самоналаштовується ІЧ підсвічування, яка дозволяє вести запис в темний час доби, при низькому рівні освітлення.
Роздільна здатність Colorful LCD дисплея - 480х320 пікселів. Панель має вбудовану внутрішню пам'ять RAM 512 Мб та Flash 4 Гб. Запис ведеться у двох потоках: в основному – з роздільною здатністю 1080p, 720p, у додатковому – 640х480.
DS-KD8023-E6 має вбудований мікрофон та динамік. Підключення до мережі здійснюється через RJ45 (10/100/1000 Мбіт/с) порт. Також, у пристрої є 6 тривожних входів, тампер, 2 тривожні виходи, 2 інтерфейси RS-485, можливість підключення 2 кнопок виходу, 2 входи для підключення дверних контактів та 2 інтерфейсів для контролю стану замка. Для підключення зчитувача карток передбачено інтерфейс Wiegand. Виклична панель використовує такі протоколи зв'язку – TCP/IP, RTSP.
Живлення здійснюється від джерела DС 12 В. Споживання < 10 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Тип встановлення | Врізний |
| Загальні | |
| Вага | 1000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 100 Мбіт/с |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 1 м |
| Виявлення людини | немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Харчування | DC 12 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Сріблястий |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 70°/121° |
| Кількість абонентів | багатоквартирні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Реле | є |
| Робоча температура | -40°C – +55°C |
| Роздільна здатність відео | 1920х1080 |
| Розміри | 418х145х60 мм |
| Слот для microSD | немає |
| Тип фотоапарата | кольорові |
| Тип панелі | відео + аудіо |
| Тип пристрою | виклична панель |
| Тип під'єднання | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 340 ₴

