
Акумуляторна батарея Njoy GE10012KF 12V 100AH (BTVGCAHOCHKKFCN01B) GEL
5 999 ₴
- В наявності
- Код: GE10012KF
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Додаткові особливості
Повністю герметичний і не потребує технічного обслуговування
Низький саморозряд
Застосування
Системи оповіщення та безпеки, Комунікаційне обладнання, Електроінструмент, Контрольне обладнання, Медичне обладнання, ДБЖ, Іграшки, Сонячні системи
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29.7 кг |
| Висота | 218 мм |
| Довжина | 329 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 100 А·г |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 30 А |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від 0°C до +40°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 36 % |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клеми | T11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴






