
Світильник настінно-стельовий накладний світлодіодний квадратний Electrum 6W 4000К KVANT B-LD-1966
158,75 ₴
- В наявності
- Код: B-LD-1966
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні світильники спрямованого світла використовуються для освітлення офісних, житлових та торгових приміщень. Спеціальний опаловий розсіювач дозволяє рівномірно розподіляти світловий потік та виключає ефект засліплення. У світильнику використовуються чіпи Samsung.
Переваги:
- Низький рівень енергоспоживання;
- рівномірне світло без ефекту засліплення;
- широка сфера застосування;
- не потребують спеціального обслуговування;
- не вимагають спеціальної утилізації;
- Світловий потік залишається стабільним у широкому діапазоні значень напруги живлення (100-250 В).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrum |
| Колір | Білий |
| Потужність | 6 Вт |
| Світловий потік | 480 лм |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віддалене управління | Немає |
| Габарити | 120х120х26 мм |
| Датчик руху | немає |
| Кольорова температура | 4000 К |
| Кількість цоколів | немає |
| Монтаж | накладний |
| Напруги живлення | 100-240 В |
| Ступінь захисту корпусу | IP40 |
| Тип лампи | світлодіоди |
| Цоколь | вбудовані елементи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158,75 ₴

