
Світильник стельовий світлодіодний вбудований круглий ELM 15W 4000К Disk-V IP20 26-0086
217,85 ₴
- В наявності
- Код: 26-0086
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні світильники спрямованого світла використовуються для освітлення офісних, побутових та торгових приміщень. Спеціальний опаловий розсіювач дозволяє рівномірно розподіляти світловий потік та виключає ефект засліплення. Відмінною особливістю світильників є пружини, що регулюються, які дають можливість вбудовувати їх в отвори в діапазоні від 50 до 160 мм (залежно від потужності). Це особливо актуально, якщо ви плануєте замінити старі світильники на нові, але сумніваєтеся, що зможете підібрати їх під отвори.
Переваги:
- Низький рівень енергоспоживання;
- рівномірне світло без ефекту засліплення;
- широка сфера застосування;
- не потребують спеціального обслуговування;
- не вимагають спеціальної утилізації;
- Світловий потік залишається стабільним у широкому діапазоні значень напруги живлення (100-240В).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ELM |
| Колір | Білий |
| Потужність | 15 Вт |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віддалене управління | Немає |
| Габарити | 175х175х27 мм |
| Датчик руху | немає |
| Кольорова температура | 4000 К |
| Кількість цоколів | немає |
| Монтаж | вбудований |
| Напруги живлення | 175-265 В |
| Ступінь захисту корпусу | IP20 |
| Тип лампи | світлодіоди |
| Цоколь | вбудовані елементи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 217,85 ₴

