
Принтер A4 Pantum P2500NW з Wi-Fi
4 716 ₴
- В наявності
- Код: P2500NW
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленький розмір. Максимальна віддача
Завдяки компактній формі можна вільно розміщувати будь-де
Налаштування без зайвих турбот
Установка драйвера в 1 клік дозволить вам швидко розпочати роботу
Надійний та довговічний
Усередині компактного корпусу знаходиться металева рама, яка дозволить продовжити термін служби апарату.
Працюємо без дротів
Наявність WIFI дозволить зробити друк ще зручнішим
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pantum |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | конверті |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 337х178х220 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 370 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Колір корпусу | Black |
| Комплект поставки | принтер, встановлений стартовий картридж, компакт-диск з програмним забезпеченням та документацією, кабель живлення, кабель USB, інструкція, гарантійний талон |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | 15000 стор |
| Підтримка AirPrint | немає |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 150 - 2000 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 1600 стор |
| Дозвіл друку | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | PC-211EV |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканування | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 22 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-163 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 716 ₴





