
Акустична система REAL-EL S-2070 Black
16 999 ₴
- В наявності
- Код: EL121200007
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У сучасному світі цілком реально облаштувати домашній кінотеатр вдома. Наша новинка REAL-EL S-2070 ідеально підходить для підключення до телевізора. Високі, середні та низькочастотні динаміки забезпечують потужність 150 Вт і розроблені для відтворення високоякісного звуку в домашніх умовах.
Крім цього акустична система може бути підключена практично до будь-яких сучасних джерел аудіо сигналу без використання додаткового підсилювача потужності, має вбудований програвач USB/SD та AUX вхід і практично ніяких обмежень за типом підключення, в тому числі через уподобаний всім BLUETOOTH (версія EDR+5.0).
Система має: оптимізований кросовер, який передбачений для покращення чистоти звучання, стерео Bi- amping підсилювач для високоякісного звуку, 6 активних динаміків для відтворення повного спектру частот, коаксіальний та оптичний вхід Якщо є бажання налаштувати звук по своєму у смаку, можна скористатися вбудованим еквалайзером. Любителів співу теж не забули, їх порадують цілих два мікрофонні входи для КАРАОКЕ. про зручність теж не забули – у комплекті передбачено повнофункціональний пульт дистанційного керування.
3-смугова акустична система
Стерео Bi-amping підсилювач для високоякісного звуку
Ідеально для підключення до телевізора
Оптимізований кросовер
Високоякісні динаміки
Вбудована функція Караоке
Два мікрофонні входи для караоке
Регулювання еквалайзера
Передача аудіо сигналу через Bluetooth
Вбудований програвач USB/SD та AUX вхід
Роз’єми для підключення оптичних та коаксіальних кабелів
Пульт дистанційного керування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Кількість смуг | 3 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Потужність | 150 Вт |
| Тип | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | немає |
| 6.5 мм (jack) | є |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | є |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | є |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | є |
| S/PDIF | немає |
| USB | є |
| USB Type-A | є |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | RCA, оптичний, коаксіальний |
| Вага загальна | 30.2 кг |
| Габарити загальні | немає даних |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | 160 x 950 x 330 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Харчування | від мережі |
| Кардрідер | є |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | акустична система, пульт дистанційного керування, посібник з експлуатації, гарантійний талон |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | дерево |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | 2 х 75 Вт |
| пульт ДК | є |
| Підсвічування | немає |
| Сабвуфер | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час роботи | - |
| Частотний діапазон | 20 - 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 999 ₴






