
Світильник стельовий з пультом ДК ELM Sirius 48W 3000-6500К IP20 26-0075
1 553,47 ₴
- В наявності
- Код: 26-0075
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник призначений для внутрішнього освітлення в житлових будинках, квартирах та офісах. Його можна розмістити в центрі кімнати — така схема підходить для інтер’єрів в стилі класика або ретро, а також приміщень квадратної форми. За допомогою пульта управління можна плавно регулювати колірну температуру від 3000К до 6500К та яскравість випромінюваного світла, що дозволяє створювати необхідну атмосферу для свята (вітальня, офіс) або тепле затишне освітлення для відпочинку (спальня). Присутня можливість вибору за допомогою кнопок управління одну з колірних температур — 3000К, 4500К, 6500К. Ще у світильника є режими "Нічне світло" і вимушене вимикання світла за 30 секунд, в останньому режимі спочатку різко зменшується колірна температура і яскравість, після чого світло гасне. У світильнику є також функція пам’яті останнього режиму освітлення, при вимиканні пультом управління — саме з нього відбувається чергове включення. Оригінальне покриття світильника додає ефект світіння — "Зоряне небо".
Особливості та переваги світильника:
- енергозаощадження та економія на експлуатаційних витратах;
- стабільна робота в умовах перепадів напруги від 110 до 220 В і відсутність пульсації при роботі;
- випромінює комфортне світло з якісним (близьким до природного) кольоровідтворенням (Ra>95);
- сучасна форма дозволяє застосовувати світильник в приміщеннях різного профілю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ELM |
| Колір | Білий |
| Потужність | 48 Вт |
| Світловий потік | 3840 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віддалене управління | пульт ДК |
| Габарити | 380х380х55 мм |
| Датчик руху | немає |
| Кольорова температура | 6500 К |
| Кількість цоколів | немає |
| Монтаж | накладний |
| Напруги живлення | 110-220 В |
| Ступінь захисту корпусу | IP20 |
| Тип лампи | світлодіоди |
| Цоколь | вбудовані елементи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 553,47 ₴







