
Світильник настінно-стельовий накладний світлодіодний круглий ELM Alpha 24W 4000К IP20 26-0113
574,20 ₴
- В наявності
- Код: 26-0113
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний Світильник ELM Alpha виготовляється з високоякісних матеріалів. Завдяки сучасному мінімалістичному дизайну світильник відмінно підійде для внутрішнього загального освітлення адміністративно-громадських і побутових приміщень.
Корпус світильника ELM Alpha виготовлений з листового металу і пофарбований у білий колір.
У корпус світильника вмонтовані світлодіодні матриці з лінзами, що забезпечують поліпшене светорассеивание без створення світлових точок. Для фіксації корпусу передбачені монтажні отвори.
Розсіювач виготовлений з опалового полівінілхлориду. Завдяки трьом штрифт, розсіювач надійно фіксується на корпусі світильника.
Також в світильнику встановлено драйвер зі стабілізацією для харчування LED матриці.
Особливості:
• Висока енергетична ефективність
• Стабільна робота в умовах перепадів напруги від 175 до 240 В і відсутність пульсації при роботі
• Надійна конструкція
• Універсальний мінімалістичний дизайн дозволяє застосовувати світильник в приміщеннях різного профілю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELM |
| Колір | Білий |
| Світловий потік | 1680 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віддалене управління | Немає |
| Габарити | 380х380х100 мм |
| Датчик руху | немає |
| Кольорова температура | 4000 К |
| Кількість цоколів | немає |
| Монтаж | накладний |
| Напруги живлення | 175-240 В |
| Потужність | 24 Вт Вт |
| Ступінь захисту корпусу | IP20 |
| Тип лампи | світлодіоди |
| Цоколь | вбудовані елементи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574,20 ₴




