
Водонагрівач Ardesto 10U/3 (3100840)
4 899 ₴
- В наявності
- Код: 3100840
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накопичувальний електричний водонагрівач на 10 літрів з мокрим ТЕНом і механічним керуванням. Форм-фактор і верхнє підключення труб передбачають установку під мийкою.
Компактний форм-фактор.
Бойлер Ardesto EWH-10UMWMI виконаний у компактному форм-факторі з вертикальним монтажем під мийкою. Механічний блок управління з індикатором роботи розташований на лицьовій панелі. Під ним передбачено підключення до електромережі, а для кабелю живлення є отвір і захисна гофра на тильній панелі.
Висока продуктивність.
Ardesto EWH-10UMWMI використовує мокрий ТЕН потужністю 1200 Вт і магнієвий анод як каталізатор накипу. Емальований бак водонагрівача розрахований на 10 літрів. Максимальна температура води становить +80°, а для нагрівання повного бака знадобиться приблизно 45 хвилин. За автоматичне зниження тиску у водонагрівачі відповідає запобіжний клапан, який входить до комплекту постачання.
Італійська якість.
Ardesto EWH-10UMWMI зібраний в Італії, що гарантує стабільну роботу і високий рівень якості. Гарантія на бак становить 2 роки, а на електроніку - 1 рік. У разі заміни магнієвого анода 1 раз на 2 роки, гарантійне обслуговування бака одноразово продовжується на 1 рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Вага | 6.3 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 360 х 360 х 280 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає даних |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегріву | є |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання | 80°C |
| Матеріал бака | немає даних |
| Обсяг | 10 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 1200 Вт Вт |
| Підведення труб | верхнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип установки | на мийку |
| Тип керування | механічне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | прямокутна |
| Час первинного нагріву | 25 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 899 ₴










