
Витяжка Gorenje BHI681EB
9 499 ₴
- В наявності
- Код: BHI681EB
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У режимі рециркуляції витяжка втягує повітря просочене димом і запахами, фільтрує його і повертає у кухню. У разі, коли відведення повітря на вулицю чи у вентиляційну шахту будинку недоступне, рециркуляція може стати найкращим рішенням. У такому разі повітря, просочене димом і запахами, проходить крізь вугільний фільтр, який утримує усі забруднення, і повертається назад у кухню. Рециркуляційні витяжки часто використовуються у багатоквартирних будинках, де відведення повітря на вулицю часто є проблематичним. Залежно від інтенсивності використання витяжки, вугільний фільтр необхідно замінювати один-два рази на рік.
У сучасних помешканнях кухня займає центральне положення, тому все більше уваги приділяється рівню шуму від кухонної витяжки. Протягом останніх кількох років разом із зростанням потужності кухонних витяжок Gorenje, зростала і увага до шумо-ізоляційних матеріалів, що використовувалися при виробництві. Крім того, ми пропонуємо Вам кілька порад щодо зниження шумності витяжок:
• Замість гнучких гофрованих повітроводів використовуйте круглі гладенькі труби, адже при проходженні повітря крізь ребристі гофровані гнучкі повітроводи виникає більше шуму.
• Дотримуйтеся рекомендованого діаметра труб уздовж всієї системи відведення повітря.
• Труби повітроводів можна додатково ізолювати, щоб уникнути виникнення конденсату на них.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вид | повновбудована |
| Вугільний фільтр | є (до комплекту поставки не входить) |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 120 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Зворотний клапан | - |
| Колір | Чорний |
| Комплект монтажний | - |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | фарбований метал |
| Потужність ламп | 2x3 Вт |
| Продуктивність | 370 куб. м/год куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 534 х 208 х 300 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип монтажа | у шафу |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турбо-режим | немає |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 499 ₴






